Proč tenhle blog?

Takže, jak už jste si přečetli, tohle je blog o mně. Původně jsem chtěla mít pouze profil na svém blogu, ale protože mi to nějak zlobilo a mě se nechtělo to moc řešit a protože ráda dělám design blogům, ale o tom až později, rozhodla jsem se udělat si takový malý blog o všem kolem mě. Takže přesně sem budu psát, když mě nějaká knížka nebo film strašlivě zaujme, nebo prostě když třeba vybuchne kus světa a tak... Neplánuji sem ale chodit, nějak extra často, takže s tím ani moc nepočítejte. Jo a veškeré obrázky, co jsou tady jsou z internetu, takže na ně nemám žádná autorská práva, pokud neuvedu jinak a jestli jsem použila obrázek, který má nějaká autorská práva, tak se omlouvám a můžete využít zprávu autora, abyste mě o tom zpravili, takže to je snad vše, jinak můžete tady dělat téměř vše, ale nezbořte internet a neunuďte se.

Leabharlann?

8. října 2013 v 12:15 |  všechen zbytek (sem se řadí ty výbuchy světa a tak)
Pro zvědavé...
leabharlann...llyfrgell...kitabxana...liburutegia...wénkú... to vše znamená jen jediné a to KNIHOVNA (ani nevím, proč jsem si to zvolila jak nadpisek) oproti tomu temtata...Chángshì...ymgais...iarracht... to je pokus, tenhle web je pokus a proto temtata...

obrázek 1


obrázek 2 knihovna podle barev
obrázek 3
a obrázek 4 --> planeta knihovna
a pozor je tu anketa, kterou sice nejspíš přehlídnete, ale to nevadí, koneckonců proto to sem píšu, abyste jí nepřehlídli no ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kde je světlo, je i stín.
Světlo by neexistovalo bez stínu.